Profesyonel kadromuz İş güvenliği ve gizlilik konusunda, eğitimli yıllarını bu işe vermiş Dedektiflerden oluşmaktadır. Dedektif arkadaşlarımız ile toplantı yapılarak bilgi değerlendirmesi gizlilik ve güvenlik konularında planlama yapılır. Dedektifler yapılan işi deşifre olmadan en gizli biçimde yönetir... Deşifre olunan iş her iki taraf için de güven kaybına neden olacaktır. Almış olduğumuz herhangi bir dedektiflik hizmeti için karşılıklı konuşup en uygun zamanı birlik de belirlemek isteriz.

 

GİZLİLİK

İş güvenliği açısından 3. kişilere asla bilgi paylaşımı yapılmaz

Profesyönel kadromuz ile alınan işleri gizlilik içerisinde yürütmekteyiz

   Herhangi bir işe başlarken, bir mal alırken satarken, iş verirken, evlenirken vs. güvene ihtiyaç duyarız. Hayatımızda olan her insana her ne sebeple olursa olsun güvenmek isteriz. Dedektiflik meslek gereği gizlilik ve güvenin en üst seviyede beklendiği bir daldır. Sizlerin bizimle paylaştığı özel konular aramızda kalır. Her sektörde çürük elmalar vardır, dedektiflik mesleğinde de bu tip firmalar maalesef mevcuttur. Güven ve gizlilik her firmanın müşterisine sunması gereken temel görevlerden birisidir. Hedef Dedektiflik gizlilik ilkesini prensip haline getirmiş nadir firmalardan biridir. Gizlilik bir sır gibidir bunun için dedektif olmak gerekmez ayrıca kişilik özelliğidir.

 

 

Çalışma prensibimiz gereği karşılıklı güvene önem veririz. Müşterilerimizin kaygılarını en aza indirmek için telefon görüşmelerimizi özel olarak gerçekleştirmeye özen gösteririz. Dedektiflik iş gereği 3. şahıslara bilgi paylaşımı yapılmasını tavsiye etmeyiz ve bu konuda firmamız 3. kişilere asla bilgi paylaşımı yapmamaktadır. Hedef Dedektiflik sizlerin özel hayatlarını sır olarak görür ve bunu ömür boyu gizler. Yapılan iş öncesi toplanan bilgi belgeler ve alınan sonuçlarda oluşan dosyalar bütün evraklar özel hayata saygıdan dolayı silinir. Hedef Dedektiflik Siz Değerli müşterilerimize Gizlilik içerisinde Güvenilir ve Doğru hizmet sağlamaktır. Hedef Özel Dedektiflik.

Topladığımız Bilgi ve Belgeler

Sizin bizimle Paylaştığınız Bilgi ve Belgeler

Şeffaflık

   Herkesin kendine göre endişe ve kaygıları vardır... Dedektiflik firmamızı seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Şeffaflık konusunda  çok hassas olduğumuzu çalışmamız esnasında fazlasıyla hissedeceksiniz. Hedef özel dedektiflik özel hayatınıza önem vererek paylaştığınız hassas duygularınızın şeffaflığına önem verir.

gizlilik ve güven
şeffaflık, dedektiflikde güven, dedektif ve kaygılar
Gizlilik ve dedektif
Dedektif, Eş Takibi, Gizlilik ve Güven

Gizlilik ve Güven Prensibimiz

Bize herhangi bir dedektiflik hizmetinden yararlanmak için geldiğinizde vermiş olduğunuz fotoğraf adres vb çeşitli belge ve bilgiler iş bitiminde sizlere geri teslim edilmektedir. Bu konuda endişeniz olmasın. Hedef dedektiflik bilgi ve belgeleri  gizli tutar ve özenle saklar.

Sizden aldığımız bilgiler dedektif için çok önemlidir... Paylaşacağınız en ufak detay bilgi olayın çözülmesini sağlayabilir. Dedektife verdiğiniz bilgiler ne kadar çok ve doğru olursa o kadar hızlı ve doğru bilgi edinilir.

 

   Dedektiflik hizmetimiz bittiğinde, araştırma ve takip süresi içerisinde edinilen tüm bilgilerin doğrulu kesinleştikten sonra belgeler (fotoğraf, video vs) muhatabı olduğumuz kişiye güvenle teslim edilir.