Özel Dedektif Fiyatları

   Özel dedektiflik ücretlendirmesi: Alınan görevin mesafe, zaman cizelgesine ve zorluk derecesine göre değişip, işin durumuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

 

  Dedektiflik gerek çalışma koşulları gerek de barındırdığı riskler göz önüne alındığında zor bir meslektir. Dedektiflik mesleğinin icrasının bu konuya yıllarını vermiş insanlar tarafından yapılması özel dedektiflik mesleğinin prestijini koruması açısından önemlidir. Bir çok meslekte olduğu gibi dedektiflik mesleğinde de mesleğin ismini kötüye çıkaran dolandırıcılar mevcuttur.

 

 

   Özel dedektif arıyorsanız ucuz vaadlere kanmamanız ve mantıklı düşünmeniz gerekir, örneğin; takip veya araştırma dedektifin zamanını alacak bir iştir. Takip edilen mesafeye ve gidilen mekanlara bağlı olarak değişmekle beraber dedektif için takip gayet masraflıdır. Bu masraf ne kadar asgari düzeye indirilirse indirilsin almak istedeğiniz hizmetin yapılabilir bir alt sınırı vardır. Sadece ucuz olduğu için bir dedektif ile anlaşılmamalıdır çünkü özel dedektiflik ciddi bir iştir. Dedektif fiyatları ile ilgili göz önünde bulundurmanız gerekenler; Takip mesafesi (km başına masraf) Takip edilen gün (takip eden kişi sayısı x yemek giderleri vs. x gün sayısı) Takip edilen kişinin yaşantısı (bar, cafe, otel vs masrafları) Sonuç olarak; bu değişkenlerden kendiniz bir masraf tablosu çıkartıp bu koşullar altında dedektifin sizin için nasıl bir fatura çıkarabileceğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca dedektiflik fiyatları bulunulan şehire ve zamana göre de değişkenlik gösterir. Daha fazla bilgi için bizi arayınız...

 www.hedefdedektiflik.com

Dedektif ücretleri ne kadar?
dedektif fiyatları ne kadar? Bir dedektifi ne kadara tutarım
www.000webhost.com